To jest lista mailingowa dla wiadomości/aktualności przesyłanych przez firmę OMEC.

Aby otrzymywać od nas wiadomości, podaj swoje dane w stosownych polach na dole tego formularza.


Informujemy, że klikając w klawisz aktywacyjny poniżej, wyraża Pani/Pan dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez OMEC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-497), przy ul. Zeusa 41, zwaną dalej „OMEC”.
OMEC jest Administratorem tych danych. Podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu dostarczania zasubskrybowanego „Newslettera OMEC”.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

Dane osobowe będą przetwarzane przez OMEC do czasu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Cofnięcie zgody może nastąpić poprzez kliknięcie w następujący link albo poprzez wysłanie informacji na e-mail: newsletter@omec.pl.
W przypadku cofnięcia zgody na otrzymywanie „Newslettera OMEC”, Pani/Pana adres e-mail zostanie trwale usunięty z listy dystrybucyjnej „Newslettera OMEC”. 

Newsletter OMEC wysyłany jest przy pomocy narzędzia marketingowego o nazwie "Mailchimp".


Aby otrzymywać newsletter podaj swoje dane:

W związku z zamówieniem otrzymywania Newslettera oświadczam, iż wyrażam zgodę na świadczenie usług drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Akceptuję treść Polityki Prywatności i Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną

 
* Wskazuje wymagane pola
Email Marketing Powered by Mailchimp